Bugün :
Yeni Sayfa 1 GÖNÜLTAŞLAR SÜRÜCÜ KURSU YENİLENDİ

GÖNÜLTAŞLAR SÜRÜCÜ KURSU YENİLENDİ

Tarih 18 Ocak 2012, 23:06 Editör Harun SAK

GÖNÜLTAŞLAR SÜRÜCÜ KURSU YENİLENEN YÜZÜYLE HİZMET AKIŞINI SÜRDÜRÜYOR

  Özel Gönültaşlar Motorlu Taşıtlar Sürücüleri Kursu yenilenen hizmet binası ile kaliteli hizmet anlayışından ödün vermiyor.

     1994 yılından bu yana Yenişehir’de hizmet veren Gönültaşlar Motorlu Taşıtlar Sürücüleri Kursu Sahibi Hamdi Gönültaş, yenilenen hizmet binası ile ilgili bilgi verdi. “Bulunduğumuz binada 2009 yılına kadar kiracı olarak hizmet verdik. 2009 yılında binayı yer sahibinden satın alınca binada tadilat yapmaya karar verdik” dedi. Binanın çok eski bir bina olduğunu hatırlatan Hamdi Gönültaş, bu güne kadar kiracısı oldukları için düzgün bir tadilatın yapılmadığını ifade etti. 5 ay gibi kısa bir zamanda tüm binanın tadilattan geçirildiğini ve değişmeyen hiç bir şeyin kalmadığını, hepsinin yenilendiğini belirten Gönültaş, 48 öğrenci kapasiteli olan kursun, bu tadilattan sonra 70-80’e çıkarmayı hedeflediklerinin altını çizdi. İlçemize layık bir kurs binası yapmak için hiçbir masraftan kaçmadıklarını söyleyen Gönültaş, “A2, B, C ve E sınıfı sertifika almak isteyen tüm öğrencilerimizi kursumuza bekliyoruz” dedi.

   LİDER SÜRÜCÜ KURSU HİZMETE GİRDİ 

   Bursa Bağlarbaşı Mahallesinde “Lider Sürücü Kursu” isminde de Bursalı vatandaşlara hizmet  verdikleri belirten Hamdi Gönültaş, “Lider Sürücü Kursunu 5 ay önce aldık. Kısa bir zamanda da Bursa’da başarı oranı olarak birinci sıraya oturduk” dedi. “Bursa’da ehliyet almak isteyenlerin mutlaka Lider Sürücü Kursuna gelmesi gerekmektedir” diyen Gönültaş, hizmetlerinin aralıksız olarak devam edeceğini ifade etti.

Bu haber 1833 defa okunmuştur.

Yeni Sayfa 1
  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit


Yenişehir

ÖLÇÜM ALETİNİ ÇALDILAR

ÖLÇÜM ALETİNİ ÇALDILAR Bursa'nın Yenişehir ilçesinde arazi toplulaştırma çalışması yapan firmanın ölçüm aletini çaldılar.

MYO DESTEK BEKLİYOR

MYO DESTEK BEKLİYOR Uludağ Üniversitesi Yenişehir İbrahim Orhan Meslek Yüksekokulu Müdürü Dr. Serhat Ayas, Yüksekokulun 5 - 10 ve 20 yı...

Harun SAK Harun SAK
BİLEMEDİM
Cemil BALABAN Cemil BALABAN
Işid-Pkk ve Türkiye
Baki ŞAHAN Baki ŞAHAN
YERSEN HOŞAF...
Dilek Bora BALABAN Dilek Bora BALABAN
SİGORTASIZ ÇİFTÇİLER

 

Mydesign Haber Sistemi RSS

Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı ve haberlerin tüm hakları Yenişehir Harman Gazetesine aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı ve haberlerin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı ve haberlerin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir.